Kinclovi vyšla obhajoba šampiona Oktagonu, Poláka udolal v trianglu

Kinclovi vyšla obhajoba šampiona Oktagonu, Poláka udolal v trianglu; Zdroj foto: Oktagon

"Rozhodně to byla moje osobní největší výhra v Oktagonu, takový zápas jsem tady ještě neměl," řekl Kincl, který těsně vyhrál první kolo, ale ve druhém byl výrazně lepší Wawrzyniak.

Ve třetím se ale čtyřiatřicetiletému českému bojovníkovi podařilo soupeře takzvaně uškrtit a o rok mladší Polák zápas vzdal. "Vím, že je to vždy klišé, ale dnes ne. Kdybych neslyšel vás fanoušky v zádech, tak bych prohrál. Děkuji vám za podporu," ocenil Kincl diváky v Ostravě.

Kincl se vrátil do oktagonu po devíti měsících, délku pauzy ovlivnila zlomenina v obličeji. I díky tomu se Wawrzyniak stal prozatímním šampionem organizace, když v prosinci v pražské O2 areně porazil Vlasta Čepa ze Slovenska.

V prvním kole 2. ročníku pyramidového turnaje Tipsport Gamechanger, který organizace tentokrát vypsala v lehké váhové kategorii, se představili dva čeští bojovníci a oba prohráli. Matouš Kohout "odklepal" souboj s favorizovaným Polákem Mateuszem Legierským v závěru prvního kola, Vladimír Lengál prohrál na body s Danielem Torresem ze Španělska.